Mini zoo

Zajęcia z udziałem zwierząt są wyjątkową i wspaniałą metodą edukacyjną, dostarczają możliwości poszerzenia wiedzy w sposób łatwy i przyjemny.

Zajęcia te opierają się na spotkaniu i zabawie ze zwierzęciem, w czasie, których przekazujemy dzieciom wiadomości na jego temat. Warsztaty mają na celu stworzenie pozytywnego kontaktu pomiędzy uczestnikami a zwierzęciem w trakcie spontanicznej zabawy.

Do naszego przedszkola zapraszamy specjalistów-hodowców różnych gatunków zwierząt ze wszystkich stron świata.

Każdy MiniPrzedszkolak dowiaduje się  jak odpowiedzialnie należy zajmować się domowym psem lub kotem, jak dbać o jego sierść, jak wychowywać aby zabawa z ukochanym pupilem była bezpieczna.

Ale to nie wszystko… Chcemy aby dzieci poznały zwyczaje panujące w świecie węży, lam, sów, pająków i wielu innych.