język angielski

W przedszkolu zajęcia z języka angielskiego odbywają się 2 lub 5  razy w tygodniu.

(w zależności od deklaracji Rodziców)

Zajęcia są jednym z podstawowych elementów naszej oferty edukacyjnej wliczonym w czesne. Nauka języka obcego w wieku przedszkolnym to przede wszystkim zabawa z lektorami.

Dzięki profesjonalnym pomocom dydaktycznym, lektorom z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Dziećmi  oraz wyjątkowym programom nauczania Przedszkolaki przenoszą się w świat języka angielskiego. Naszym głównym celem jest przygotowanie Dzieci do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim ale także zapoznanie ich z kulturą krajów anglosaskich.

Nad zajęciami z języka angielskiego speak ART Patronat Metodyczny objęło Wydawnictwo Językowe Macmillan Education.

Znak jakości, którym jest patronat nad zajęciami językowymi dla speak ART od Macmillan Education to pewność dla rodziców naszych uczniów, że zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie nauczania, monitorowanym przez lidera na rynku materiałów edukacyjnych do nauki języków obcych.