Organizacja

Żłobek  to  forma opieki  dla dzieci w wieku od 1 do 2,5 lat.  Proces wychowania i edukacji realizowany jest wyłącznie poprzez zabawę z wykorzystaniem metod aktywizujących. Troskliwi nauczyciele stwarzają  maluszkom ciepłe i miłe  środowisko, w którym czują się jak w domu.

Wysokie kompetencje naszych nauczycieli zapewniają dziecku najlepsze  warunki do indywidualnego rozwoju jednocześnie zapewniając atmosferę bezpieczeństwa, ciepła, życzliwości.

Na codzień:

*  nauka oraz zabawy w j.angielskim z Native Speakerem pod patronatem Helen Doron English,

Zapewniamy opiekę psychologiczną, logopedyczną oraz fizjoterapeutyczną.

Nasz budynek oraz plac zabaw dostosowany jest do potrzeb żłobka i pozytywnie zaopiniowane przez nadzorujące organy.

Żłobek czynny jest w godzinach od 7:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych  od pracy.

W Wigilię i Sylwestra żłobek  czynny jest  w godzinach 7:00 - 13:00.

W sytuacjach szczególnych zapewniamy dziecku opiekę po godzinie 18:00 po wcześniejszym poinformowaniu wychowawcy lub dyrektora.

Zapisy  prowadzimy przez cały rok kalendarzowy.

ZAPRASZAMY!

Programy dydaktyczne / ŻŁOBEK

Nasz specjalnie opracowany program to tysiące pomysłów zabawy z małymi dziećmi.

Zajęcia to codzienna dawka wspaniałej zabawy, która wpływają na rozwój społeczny, emocjonalny, intelektualny i twórczy dzieci.

Nauczyciele korzystają z najnowszej wiedzy psychologiczno-pedagogicznej uwzględniającej najlepsze formy pracy.

• autorski program "Glotto na czworaka"
  • autorski program "Raz, dwa, trzy, liczysz Ty"
  • „Wychowanie bez porażek” Thomasa Gordona; „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” Adele Faber i Elaine Mazlish
  • Poglądy i teorie Jespera Julla przede wszystkim te odnoszące się do przyjaznego, pełnego szacunku wspierania dziecka, bycia z dzieckiem w otwartym dialogu uwzględniającym pragnienia, marzenia i potrzeby zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej;
  • Program kształcenia artystycznego
  • Elementy „Ruchu rozwijającego” – W. Sherborne

Dodatkową atrakcją naszej placówki  kulkarnia - pełen magii raj dla dzieci.