Przedszkole  to  forma opieki  dla dzieci w wieku od 2,5  do 6 lat. Proces wychowania i edukacji realizowany jest głównie  poprzez różnorodne formy zabawy oraz aktywność twórczą dzieka.

Wykwalifikowana kadra zapewnia dziecku nie tylko najlepsze przygotowanie szkolne, ale  przede wszystkim pełną ciepła i miłości domową atmosferę, w której każde dziecko ma  możliwość rozwoju swoich indywidualnych zdolności i zaintereswowań.

Mała  liczba dzieci w grupie zapewnia  właściwy rozwój społeczny, indywidualne podejście nauczyciela do każdego dziecka oraz odpowiednie przygotowanie do szkoły.

W placówce prowadzimy grupy zerówkowe.

Godziny otwarcia

Przedszkola otwarte są w godzinach od 7:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

W Wigilię i Sylwestra przedszkola czynne są w godzinach 7:00 - 14:00.

W sytuacjach szczególnych zapewniamy dziecku opiekę po godzinie 18:00 po wcześniejszym poinformowaniu wychowawcy lub dyrektora.

​Zapisy

Zapisy  prowadzimy przez cały rok kalendarzowy. Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPRASZAMY!

Zerówka 2017/2018

Roczne przygotowanie przedszkolne dla 6- latków.

Prowadzimy nabór  na rok szkolny 2017/2018.

Pokaż wszystkie ...