Gimnastyka

Prowadzone przez nas zajęcia gimnastyczne mają na celu wszechstronny, równomierny i symetryczny rozwój ciała, wzmocnienie mięśni, wyrobienie szybkości, zwinności i koordynacji ruchowej oraz kształtowanie prawidłowej sylwetki. Zajęcia odbywają się na sali wyposażonej w przyrządy i pomoce gimnastyczne. Zwiększa to gwarancję bezpieczeństwa dzieci.

Wszystkie zajęcia sportowe i gimnastyczne prowadzone są przez zespół instruktorów firmy OLOSPORT, która tam jak MINIPRZEDSZKOLAK istnieje na rynku od roku 2006.

Profesjonalni instruktorzy, specjalisci z każdej dziedziny sportowej, zaangażowani w swoją pracę, która jest dla nich  przede wszystkim przyjemnością i wyzwaniem, prowadzą zajęcia uwielbiane przez wszystkie MiniPrzedszkolaki