żłobek

Organizacja

Żłobek prowadzony w formie dziennej opieki   dla dzieci w wieku od 1 do 2,5 lat.

Proces wychowania i edukacji realizowany jest wyłącznie poprzez zabawę z wykorzystaniem metod aktywizujących. Troskliwi nauczyciele stwarzają  maluszkom ciepłe i miłe  środowisko, w którym czują się jak w domu.

Wysokie kompetencje naszych nauczycieli zapewniają dziecku najlepsze  warunki do indywidualnego rozwoju jednocześnie zapewniając atmosferę bezpieczeństwa, ciepła, życzliwości.

Na codzień:

*  nauka oraz zabawy w j.angielskim z Native Speakerem pod patronatem Helen Doron English,

Zapewniamy opiekę psychologiczną, logopedyczną oraz fizjoterapeutyczną.

Nasz budynek oraz plac zabaw dostosowany jest do potrzeb dziennej opieki i pozytywnie zaopiniowane przez nadzorujące organy.

Żłobek czynny jest w godzinach od 7:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych  od pracy.

W Wigilię i Sylwestra żłobek  czynny jest  w godzinach 7:00 - 13:00.

W sytuacjach szczególnych zapewniamy dziecku opiekę po godzinie 18:00 po wcześniejszym poinformowaniu wychowawcy lub dyrektora.

Zapisy  prowadzimy przez cały rok kalendarzowy.

ZAPRASZAMY!