Języki obce

Języki obce

Metoda nauczania, którą proponujemy w MiniPrzedszkolaku, opiera się przede wszystkim na zabawie z językiem, jest połączeniem różnych aktywności, śpiewu, tańca, elementów plastyki i zabaw ruchowych. Przygotowany specjalnie dla nas  kurs sprawia, że dzieci uczą się z przyjemnością i chętnie podejmują aktywne działania.

Aby wzmocnić proces zapamiętywania nowych słów i wyrażeń, wprowadzamy je w różnych kontekstach i często powtarzamy w trakcie zajęć. Ta metoda daje nam fantastyczne rezultaty, dzieci czują się pewnie i chętnie używają zwrotów w języku francuskim , który staje się dla nich coraz bliższy.

Naszym głównym celem jest zachęcenie dzieci do nauki języka, ale we własnym tempie, bacznie obserwujemy dzieci dając im różnego rodzaju narzędzia, które mają ułatwić naukę.

Cześć! Mam na imię Eva i jestem nauczycielką francuskiego w Polsce. Mam 23 lata, jestem optymistką i mam dużo entuzjazmu. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i odkrywać nieznane mi dotąd kultury. Bardzo lubię również uczyć się języków obcych. Mówię w trzech językach francuskim, angielskim i włoskim. Moim nowym celem jest nauka czwartego, polskiego!

Zadzwoń
Dojazd