Agnieszka Lang-Chlasta

Fizjoterapeuta

O mnie

Nazywam się Agnieszka Lang-Chlasta. Fizjoterapia to moja pasja. Fizjoterapeutą zostałam z chęci łączenia i wykorzystywania szeroko pojętej wiedzy o człowieku, jego funkcjonowaniu oraz możliwości jego usprawniania poprzez ruch.

Pracuję głównie z dziećmi z wadami postawy, z zaburzeniami napięcia posturalnego oraz pacjentami neurologicznymi. Fascynuje mnie też zdrowe, racjonalne odżywianie i jego wpływ na funkcjonowanie człowieka.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką oraz mamą uroczej Helenki J Nie lubię nudy, dlatego też w wolnym czasie biegam, a rodzinnie chodzimy na basen, jeździmy na rowerze, a na wakacjach pływamy na deskach surfingowych.

Fizjoterapeuta w przedszkolu

Najtrudniejszy pierwszy krok ? Tak, ale każdy następny jest równie ważny. Dlatego w MiniPrzedszkolaku wszystkie dzieci objęte są przesiewowymi badaniami fizjoterapeutycznymi.
Nasz specjalista, obserwuje dzieci podczas ich codziennych zajęć i zabaw a także indywidualnie diagnozuje każde dziecko, podczas ćwiczeń.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w razie zaistnienia potrzeby ćwiczeń z fizjoterapeutą, zapewniamy Państwu taką możliwość. Zachęcamy Państwa również do kontaktu z naszym ekspertem w sytuacjach, które budzą Państwa niepokój.
Pragniemy wszystkim naszym dzieciom zapewnić fachową opiekę fizjoterapeutyczną, dzięki warsztatom „Prosto do szkoły” na których dzieci uczą się prawidłowy postaw w czasie codziennych aktywności, przy siedzeniu przy stole, zabawie, czy ćwiczeniach gimnastycznych.

Zadzwoń
Dojazd