O nas

Działamy w oparciu o najlepsze wzorce, wieloletnie  doświadczenie i sprawdzone procedury. Nieustannie się rozwijamy. Wprowadzamy nowe metody i innowacyjne programy. Świadczymy usługi edukacyjne najwyższej jakości. Potrafimy odkrywać talenty i potrzeby dzieci. Bezpieczeństwo każdego dziecka i jego prawidłowy rozwój są dla nas najważniejsze. Robimy wszystko aby dzieci miały u nas szczęśliwe dzieciństwo, były ciekawe świata i twórcze.

Jesteśmy przedszkolem:

  • wspomagającym rodziny w wychowaniu dzieci,
  • kształtującym postawę szacunku do rodziców i miłości bliskich,
  • budzącym postawę patriotyzmu oraz kształtującym postawę szacunku dla innych narodowości,
  • umożliwiającym dziecku samorealizacje, prace z innymi, kreatywne myślenie, działanie, uczestniczenie w ciekawych zajęciach.

 

Żłobek oraz Przedszkole  prowadzone są przez MiniPrzedszkolak sp z o.o. z siedzibą przy al.Nadwiślańskiej 54, 05- 420 Józefów.

Przedszkole MiniPrzedszkolak działa na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych. Przedszkole oraz żłobek  świadczy usługi 12 miesięcy w roku na zasadach określonych w statucie.

Kim jesteśmy ?

Bezpieczeństwo

Nasze przedszkole i żłobek znajduje się w wolnostojącym, jednopiętrowym budynku.

Przed budynkiem, znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone dla rodziców uczęszczających do nas dzieci. Sale w których przebywają dzieci są bardzo jasne i przestronne, duże panoramiczne okna zapewniają światło słoneczne.

Wszystkie sale dla dzieci, wyposażone są w klimatyzację oraz oczyszczacze powietrza.

W każdej sali znajdują się atestowane stoliczki i krzesełka, przystosowane do wieku i wzrostu dzieci z poszczególnych grup.

Dzieci nie spożywają posiłków w salach, tylko w specjalnie przystosowanej i wyposażonej jadalni.

Nasze przedszkole i żłobek dysponuje dwoma placami zabaw:
zewnętrznym, wyposażonym w atestowane i dostosowane do wieku dzieci zabawki oraz wewnętrznym , z którego dzieci korzystają w przypadku brzydkiej pogody, smogu, upalu itp.

Zadzwoń
Dojazd