THE UNITED KINGDOM OF GREAT BRITAIN AND NORTHERN IRELAND.

Wyjątkowa lekcja:)
Mama Asi oraz Dawida poprowadziła  dla dzieci wyjątkową lekcję dotyczącą 

Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

THE UNITED KINGDOM OF GREAT BRITAIN AND NORTHERN IRELAND.

Wytłumaczyła dzieciom dlaczego tak ważna jest nauka j.angielskiego i dlaczego choć Anglia jest malutkim punktem na mapie świata to tak ogromna większość ludzi na świecie posługuje się właśnie j.angielskim.
 
W bardzo jasny oraz zabawny sposób przedstawiła dzieciom informację na temat królestwa oraz jego składu.
czyli Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Żeby było trudniej, sama Wielka Brytania także nie jest jednym bytem, składa się bowiem z Anglii, Szkocji i Walii która swoją drogą ma status odrębnego księstwa. Tak więc Zjednoczone Królestwo jako całość jest państwem które składa się z czterech krajów, a właściwie z trzech krajów i jednego księstwa (Walia).

link do galerii wyłącznie dla rodziców zalogowanych

Add your thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zadzwoń
Dojazd